Magazyn-Online.com - e-wydania dla profesjonalistów

O nas

AMS 850x300

 „Auto Moto Serwis" jest ogólnopolskim czasopismem fachowym skierowanym do właścicieli warsztatów samochodowych zajmujących się naprawą i diagnostyką pojazdów.

Jest obecny na rynku wydawniczym od 20 lat – ukazuje się od 1993 r.

Z informacji prezentowanych na łamach czasopisma korzystają mechanicy, diagności, mechatronicy, blacharze i lakiernicy. Współpracując ze specjalistami czasopismo przedstawia nowe urządzenia wprowadzane na rynek, technologie napraw i produkty niezbędne do funkcjonowania nowoczesnego warsztatu samochodowego.
Szeroki zakres prezentowanej tematyki pozwala adresować czasopismo do wszystkich osób, które interesują się techniką motoryzacyjną.

Redakcja „Auto Moto Serwisu" jest pomysłodawcą i współorganizatorem ogólnopolskiej Olimpiady Techniki Samochodowej skierowanej do uczniów szkół średnich o profilu samochodowym. Patronem Olimpiady, rozgrywanej corocznie od 1999 r., jest Minister Edukacji Narodowej, a patronat merytoryczny sprawuje Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej. Uczniowie laureaci oraz finaliści Olimpiady Techniki Samochodowej są zwolnieni z etapu pisemnego potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Tematyka czasopisma
Najważniejsze działy tematyczne:
● nowości – prezentacja nowych produktów i urządzeń,
● z życia branży – opis najważniejszych wydarzeń i zmian zachodzących na rynku, relacje z targów motoryzacyjnych,
● praktyka warsztatowa – porady fachowców na temat nowoczesnych metod naprawy i diagnozowania,
● produkty – opisy najciekawszych wyrobów i produktów,
● auto i technika – opisy najnowszych rozwiązań technicznych w samochodach i tendencji rozwojowych,
● Truck Serwis – wkładka prezentująca budowę oraz naprawy pojazdów ciężarowych i dostawczych.

 

Logowanie